poduszkowietz

"Niczego nie daje zapadanie się w marzenia i zapominanie o życiu." – Czyżby?…

BLOG FORUM GDAŃSK 2011 Wrzesień 18, 2011

Filed under: na marginesie — finkaa @ 1:36 pm

Wczoraj dostałam mail z zaproszeniem na Blog Forum Gdańsk 2011, odbywający się w dniach 15-16 października w Centrum Hewelianum w Gdańsku. Ja się nie pojawię, ale zachęcam Was do przeczytania opisu, a może i wybrania się na spotkanie.

 

BLOG FORUM GDAŃSK 2011 to przede wszystkim jedyna taka okazja aby spotkać „w realu” wszystkich tych blogerów i blogerki, z którymi miałeś do tej pory przyjemność kontaktować się w rzeczywistości wirtualnej. W konferencji weźmie udział 150 blogerów z całej Polski. Wśród prelegentów i panelistów obecne będą m.in. Beata i Lubomir Lipov (lawendowydom.blogspot.com), Eliza Wydrych (Fashionelka.pl); Dorota Kamińska (pozytywnakuchnia.pl); Segritta (segritta.blox.pl).

 

W trakcie konferencji zorganizowane zostaną specjalne warsztaty: literacki oraz fotograficzny, w których będziesz miał okazję wziąć udział. Będzie również możliwość zaprezentowania swojego bloga innym blogerom na Blog Forum Hyde Park.

 

Gościem specjalnym BLOG FORUM GDAŃSK będzie: Rebecca Blood – Pionerka blogowania, wpływowa innowatorka w obszarze mediów i społeczeństwa, autorka jednego z najpopularniejszych blogów na świecie – Rebecca’s Pocket.

 

Mamy nadzieję, iż zechcesz dołączyć do grona uczestników wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny. Miasto Gdańsk pokrywa wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i udziałem w wydarzeniu. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja i pomyślne przejście procesu weryfikacji. Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji. Do 3 października potwierdzimy Twój udział.

 

Możliwość rejestracji TUTAJ.

Reklamy
 

9 Responses to “BLOG FORUM GDAŃSK 2011”

 1. o, ja też ostatnio dostałam ale niestety… nie dam rady się zjawić. A szkoda, bo zapowiada się intrygująco.

 2. giffins Says:

  Bardzo ciekawa inicjatywa… żałuję tylko, że mieszkam na drugim końcu Polski 🙂

 3. bsz Says:

  Dla mnie to też za daleko, jestem ze śląska 😛 ale za miesiąc wybieram sie na katowickie targi ksiażki 😉

 4. finkaa Says:

  @Sylwia, giffins, bsz – ja też się nie zjawię właśnie przez ten dystans. Jestem z Wielkopolski. W ogóle mam wrażenie, że w moim rejonie mało się dzieje, jeśli chodzi o książki.

 5. Aneta Says:

  Kuszące, ale jak dla mnie to zbyt daleko…

 6. miqaisonfire Says:

  Dla mnie troszkę za daleko… gdyby to było w Katowicach, to czemu nie ? 🙂

 7. patrycja Says:

  Świetna sprawa, ja też nie będę, ale z chęcią przeczytałabym relacje z tego Forum.

 8. Agna Says:

  Gdańsk jest całkowicie poza moim zasięgiem, za daleko. Kiedyś jechałam pociągiem z Lublina nad morze i nawet moja cierpliwość traci cierpliwość. 😉

  Cieszą mnie takie spotkania, bo blogowanie to jakoś integralna część mojego życia. Mogę zapomnieć o blogu na 2-3 tygodnie, ale zawsze wracam.

 9. Ja będę. Nie mam bardzo daleko (3 h), ale szkoda, że blogerzy związani z książkami są tak słabo tam reprezentowani. Może data powinna być podawana wcześniej, to ludzie by sobie urlop załatwili na wyjazd? Albo zaoszczędzili na przelot zamiast pociągu?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s