poduszkowietz

"Niczego nie daje zapadanie się w marzenia i zapominanie o życiu." – Czyżby?…

Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej Czerwiec 17, 2011

Filed under: na marginesie — finkaa @ 9:37 pm

Moi drodzy,

kilka dni temu przyszedł do mnie mail od pani Moniki Grzybowskiej z portalu IRKA. Mail wydał mi się bardzo interesujący, dlatego zachęcam Was do zapoznania się z jego treścią:

Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA zaprasza do współpracy.

Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA www.irka.com.pl to portal dla artystów i miłośników sztuki, który pozwala młodym twórcom zebrać fundusze na realizację planu wydawniczego, w postaci wydania książki, albumu fotografii, płyty CD lub DVD, nagrania teledysku, zorganizowania wernisażu czy realizację filmu. IRKA jest połączeniem portalu informacyjnego i społecznościowego, zorientowanego wokół kultury. Więcej o idei i działaniu Instytutu znajdziesz pod linkiem: http://irka.com.pl/portal/SiteContent?item=about_us a już dziś zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do publikowania recenzji (i nie tylko) w portalu – najlepsze z nich nagradzamy książkami i filmami oraz publikujemy w e-magazynie (ostatni numer pod linkiem: http://irka.com.pl/userfiles/file/newsletter_irka_czerwiec_2011.pdf. Oprócz dobrej zabawy, po kilku miesiącach regularnej współpracy, możemy wystawić Ci zaświadczenie o współpracy, a jeśli Ci się u nas spodoba możesz dołączyć do składu redakcji.

Zapraszamy także do udziału w konkursach IRKI:
http://irka.com.pl/portal/SiteContent?item=contest
http://irka.com.pl/user/Idea?ideathread_id=15
a jeśli tworzysz: śpiewasz, malujesz, fotografujesz, piszesz, tańczysz i przejawiasz inne talenty zapraszamy do sprzedaży swoich utworów w IRCE! W zakładce FAQ znajdziesz odpowiedzi na pytania jak to działa.

Reklamy
 

2 Responses to “Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej”

  1. Do mnie również przyszedł taki meil, ale sama nie wiem czy brać w tym udział czy nie( w sensie współpracy). Fotografuje i pisze recenzje, ale oglądając stronę, nie zauważyłam zbytniego zorganizowania.

  2. finkaa Says:

    Prawdę powiedziawszy, nie mam pojęcia jak to tam wygląda. Na stronie byłam jak do tej pory tylko na chwilkę. Myślę, że jedyne czym mogłabym się podzielić w IRCE to recenzje książek. 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s